7vFg0IfPxdk 311x233

     

       18 грудня 2016 року в Мінську, Білорусь, 9 таеквондистів київського міського осередку ВСТ прийняли участь у міжнародному турнірі "XVII Різдвяний Кубок Білорусії". У змагання приймали участь 700 спортсменів з 5-ти країн: Білорусія, Україна, Грузія, Латвія та Росія.

 

  

       "Не зважаючи на дуже довгу дорогу та проходження границі, наші спортсмени не пали духом і показали, що в Україні є сильні таеквондисти, які можуть скласти конкуренцію для багатьох суперників не тільки на національному, але і на міжнародному рівні - зазначив Артем Кичко. За результатами змагань призові місця посіли наступні спортсмени:
        СК «КИЧКО ТКД КЛУБ»
Кривуля Андрій 1 місце Спарринг, 3 місце Туль;
Гомбо Аліна 1 місце Спарринг, 3 місце Туль;
Соколовський Марк 1 місце Спаринг;
Іванов Тимофій 1 місце Спарринг;
Супрун Григорій 2 місце Cпаринг, 3 місце Туль;
Довженко Олександр 2 місце Спарринг;
Рак Богдан 3 місце Спарринг.
        СК «МАКССПОРТ ТКД КЛУБ»
Гроза Владислав 1 місце Спарринг

        "Київський міський осередок ВСТ висловлює подяку організаторам турніру за запрошення, за відмінну якість проведення даного заходу, за високий професіоналізм суддів та за теплий прийом гостей. Турнір пройшов на високому і гідному рівні міжнародного класу. Вважаємо, що організатори даного турніру гідно впораються навіть з проведенням такого масштабного заходу, як Кубок Європи" - зазначив в.о.голови Київського міського осередку ВСТ Кичко Артем

DSC 0207 311x207   

DSC 0500 311x207

 

Матеріал підготовлено: Київський міський осередок ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.