afisha Lider 2016
     
 
      3 грудня 2016 року, в спортивній залі Загальноосвітньої школи № 22 міста Івано-Франківськ, відбулися змагання з Таеквон-До серед початківців (білий/жовтий пояс), до 12 років на Кубок спортивного клубу "Лідер". У змаганнях прийняли участь 122 таеквондистів СК"Лідер". Змаганнях проходили за двома розділами Таеквон-До: формальні вправи "туль" і спаринг"масогі".
 
 
 
 
 
   Lid 1  Lid 2
 
Lid 3  Lid 6
 
Lid 7  Lid 8
 
Lid 9  Lid 4
 
Lid 5                                afisha Lider 2016
 
    "Спортклуб «Лідер» розвиває у Івано-ФранківськуТаеквон-До та Кікбоксинг WAKO, у клубі займається понад 500 осіб - зазанчив президент клубу Олег Соловей. Вихованці нашого клубу регулярно показують високі, спортивні результати на чемпіонатах, кубках світу та Європи. В період 2015-16 років СК «Лідер» був переможцем у командному заліку в наступних змаганнях: Кубок (ВСТ)України м.Чернівці, Чемпіонат і Кубок Івано-Франківської області (ВСТ), чемпіонат (ВСТ) України, Ivano-Frankivsk open, відкритий кубок СК «Легіон», відкритий кубок м.Тисмениця, Ukraine open cup м.Рівне, на останьому Кубку Світу який проходив в жовтні в м.Будапешт, Угорщина в якому прийняли участь 1800 учасників СК"Лідер" Solovey team зайняв 6-е загально-командне місце серед 240 клубів з 58 країн світу - додав Олег Соловей
   
Результати і протоколи змагань
 
За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.