afisha Tusmen2016

 

     20 листопада 2016 року відбувся 3-й традиційний турнір з Таеквон-До "Відкритий кубок містаТисмениця". У змаганнях прийняли участь 188 спортсменів з міста Івано-Франківська та містаТисмениця. Змагання проходили з одного розділу Таеквон-До - спаринг, серед дітей віком до 14 років. Організатором змагань виступив Івано-Франківський обласний осередок "Всеукраїнського Союзу Таеквон-До". В загально-командному заліку 1-е місце зайняв Івано-Франківський клуб "Лідер", 2-е місце - СК"Чемпіон" і 3-е місце - СК"Боєць".

 

 

 

 t4 t9

t6  t8

t10 перемож

t222

t333

t1

               На фото: керівникі клубів переможців

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.