davajrazom 

 

14 вересня 2013 року, до дня фізичної культури та спорту України, в рамках соціальної програми "Давай разом", спортсмени Івано-Франківського областного осередку ВСТ провели показові виступи у центрі міста  Івано-Франківськ. 

 

 

Професійний день прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури та спорту. Вперше це свято відзначалось в 1994 році, після виходу відповідного президенського указу.

 DSC5862

- За всіх часів саме здорові духом та тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю, людина стає більш бадьорою, наповнюється оптимізмом. Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації - майбутнє України. Тому Всеукраїнський Союз Таеквон-до всіми силами намагається популіризувати спорт, адже це наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на спортивні майданчики як найбільше дітей та молоді, щоб вони зростали здоровими та щасливими - зауважив Валентин Зорба, президент ВСТ. 

 DSC5900                                                                 

Після показових виступів, відбулося нагородження кращих спортсменів 2013 року міста Івано-Франківська, кращою спортсменкою серед не олімпійських видів спорту було визнанно Катерину Соловей, ЗМСУ, яка є 9-ти разовою чемпіонкою Європи,  2-разовою переможницею кубків світу та Європи, чемпіонкою світу. Серед кращих тренерів 2013 року міста Івано-Франківська, визнали Солов'я Олега Ярославовича, ЗТУ, тренера збірної команди України, віце-президента ВСТ.

 DSC5872

  - Виступи наших спортсменів  дуже сподобалися всім присутнім та багатьох змусили спостерігати за ними з широко розплющиними очима, оскільки таеквондисти продемонстрували небувалу силу. Іноді здається, що таеквон-до зробило з них вже справжніх супергероїв з надможливостями. І повірте мені, хлопці собою пишаються, набагато краще відчувати себе непереможним в житті ніж думати, що ти герой у комп'ютерній грі. Тому, що ті якості, які вони набувають під час заняття таеквон-до, обов'язково знадобляться їм в дорослому житті - сказав Олег Соловей.

                   DSC58837

                                 DSC58947

 DSC5854

Матеріал підготували: власний кореспондент Ганна Костенко, фото - Івано-Франківський обласний осередок ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.