2       У червні місяці цього року, під час літнього відпочинку в Карпатах, у тренувальному таборі Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшла піврічна атестація таеквондистів Закарпатського обласного осередку ВСТ. Перед початком атестації відбувся семінар, який провів віце-президент ВСТ, заслужений тренер України  Олег Соловей, V-дан.

 


У спортивному заході взяли участь закарпатські спортсмени віком від 6 до 17 років з міста Ужгород.  - Для учнів ця атестація була першою, і вони успішно складали іспит на жовті пояси (8-куп). Кожен спортсмен здавав нормативи Міжнародної Федерації Таеквон-До, до яких входить: базова техніка, фізична підготовка та теорія. Усі спортсмени показали високій рівень підготовки. Також слід відмітити, що Закарпатський обласний осередок ВСТ це новостворений обласний осередок де за все існування краю не було секцій таеквон-до по версії Міжнародної Федерації Таеквон-До. Зараз таеквон-до на Закарпатті активно розвивається, що і підтвердили учні, які виконали програму атестації та отримали чергові звання (куп):
1. Гранчак Олександр – 8-й куп
2. Конюка Микита – 8-й куп
3. Бурдай Василь – 8-й куп
 4. Гулянич Михайло – 8-й куп.

Дебют закарпатття

2

 

За матеріалами Закарпатського обласного осередку ВСТ.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.