2023 11 27 000058   Вітаємо Вас з Днем народження ВСТ!

 

Вітаємо Вас з Днем народження ВСТ! Сьогодні виповнюється 17 років з дня заснування нашої організації!!! Разом ми пройшли багато іспитів, подолали труднощі, вистояли і впевнено рухаємось далі!! На певному етапі, кожен з Вас зробив свій вклад у розвиток Союзу. Завдяки Вашим перемогам і кропіткій праці, ВСТ знають в усьому світі. Сімнадцять років тому, Союз починав своє плавання як маленький парусник, а сьогодні це корабель, який  впевнено пливе в океані таеквон-До. Дякую Вам за вірність Союзу та вірність своїй Справі !!! Кожен з Вас на своєму місті робить все щоб наблизити нашу Перемогу!!! Низький уклін кожному з Вас!!! Бережіть себе і своїх рідних!!! Перемога буде за нами!!! Слава Україні!!!

З повагою, Президія ВСТ

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.