IMG 19dcbe1140061499ed91045ceb2d7b9e V 500x667

 

9 листопада - день народження засновника Таеквон-До генерала Чой Хонг Хі.

Таеквон-До - це єдине бойове мистецтво, методика викладання якого, а також філософія, порядок присвоєння поясів та всі його складові, такі як розбивання, двобої, базова техніка, спецтехніка, формальні комплекси та прийоми самооборони описані самим засновником в одній книзі-енциклопедії Таеквон-До у 15 томах.

В пам'ять про гранд майстра Чой Хонг Хі його послідовники та учні і надалі, майже сто років потому, живуть за принципами: чемність, терпіння, непохитний дух, самоконтроль і чесність.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.