64319946

 

23 квітня 2013 року у Київському національному академічному театрі оперети відбулось неймовірне свято дитячої радості – п’ята ювілейна урочиста церемонія вручення Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»! Церемонія проводиться з метою пошуку, відбору та нагородження на підставі експертної оцінки за встановленими номінаціями найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, які мають унікальні, особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту чи музики. 

 

 

478510 282863631849618 2062938333 o

До складу журі Всеукраїнської премії, яке очолює народна артистка України Ольга Сумська, входять представники української культури, спорту, політики та науки. Серед них: продюсер Всеукраїнської премії "Диво-Дитина" Юрій Нікітін, перший заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Глущенко, телеведуча, співачка і художниця Анжеліка Рудницька, народний артист Україна Володимир Горянський, президент і автор ідеї премії Віктор Новіков, легенда світового спорту, гандболістка Зінаїда Турчина, директор Департаменту цивільного захисту населення Державної служби з надзвичайних ситуацій України генерал-майор Василь Квашук, композитор Руслан Квінта. Також на заході були присутньо багато зірок українського шоу-бізнесу, відомих діячів політики, культури та спорту. У фіналі Всеукраїнської премії "Диво-Дитина" взяла участь і наша вихованка, 9-річна Діана Коровнікова (на фото друга з ліва).

 

       189

Експертна комісія оголосила фіналістів Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2013» у таких номінаціях: "Найрозумніша дитина", "Найспортивніша дитина", "Найтворча дитина", "Найдивовижніша дитина" та "Найгероїчніша дитина". У номінації "Найдивовижніша дитина" впевнено перемогла наша таеквондистка Діана Коровнікова. Журі відмітило таланти Діани та її многогранність. Комісію здивували її здібності і вміння одночасно розвивати і поєднувати в собі таланти співачки, актриси і спортсменки. Діана по праву є гідним прикладом української молоді майбутнього. А правильне виховання батьків та підтримка соціуму, може навчити дитину прагненню до успіху, чіткому баченню поставленої мети і досягати її прикладаючи максимум зусиль. Мабуть в цьому і є сенс Життя!

 

                540196 200  540201 200 загруженное 1

 

- Я вважаю, що діти - це не тільки наше майбутнє, це наше "ВСЕ". Саме вони продовжать розвиток нашої  країни. На жаль, на сьогодні в Україні не приділяється достатньо уваги дітям, немає того правильного зразка, до якого дитина повинна прагнути. І для мене ця Премія є саме тим вказівником, який стимулює і заохочує дітей до звершень. Я глибоко переконаний, що кожна обдарована дитина має великі шанси на успіх - зауважив член журі премії «Диво-Дитина» Юрій Нікітін.

 

       178

 

- Тільки спільними зусиллями ми зможемо щось змінити, і в першу чергу поміняти треба настрій в суспільстві. Треба побільше висвітлювати ось такі події, для того щоб через ЗМІ залучити якомога більше дітей до участі в даній Премії. Ці діти можуть стати новими українськими героями, на них можуть рівнятись інші діти - звернувся до журналістів Сергій Глущенко.

 

 Всеукраїнський Союз Таеквон-До щіро вітає нашу найдивовижнішу Діану Коровнікову та її найдивовижніших батьків з успіхом! Пишаємось Вашою працею та самовідданістю у справі виховання майбутніх поколінь українців! 

 

 

                Відеосюжет Першого національного каналу про конкурс "Диво Дитина-2013"

 

Матеріал підготувала: власний кореспондент Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.