1

28 січня в Нідерландах пройшов міжнародний турнір класу А "Dutch Open", який зібрав понад 1200 учасників зі 100 клубів 23 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змагіннях представляли СК "Solovey Team" (м. Івано-Франківськ), СК "Korolovych Team (м. Ужгород) та СК "Барбарос" (м. Рівне).

Зірковий виступ та 7 завойованих золотих медалей, 4 срібних та 1 бронзова медаль дозволили СК "Solovey Team" зайняти 2 загально-командне місце серед 100 команд учасниць турніру. Результати СК "Korolovych Team" - 1 золота та 1 бронзова медалі, СК "Барбадос" - 1 золота медаль. Вітаємо команди з успішним стартом на міжнародній арені у 2020 році!

 3

4

2

8

9

6

7

 10

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.