7rh2kxuyLKQ

 

5-7 квітня 2013 року, в місті Тампере, Фінляндія, Заслужений тренер України Олег Соловей, V-й дан та чемпіонка світу Катерина Соловей, III-й дан, провели спаринг-семінар для фінських таеквондистів. Ініціатором семінару виступив головний тренер збірної команди Фінляндії Тірі Мур, VI-й дан.

 

 

DSC05067

                                                 У семінарі прийняли участь близько 50 спортсменів.

-Для активного та всебічного розвитку наших спортсменів  ми намагаємося організовувати семінари за участі світових зірок Таеквон-до – каже головний тренер фінів Тірі Мур. - Ми вже мали честь приймати  Ярослава Суска з Польщі, Томаша Бараду зі Словенії, Віллі Ван Дельмортеля з Голандії, Марка Тротера з Нової Зеландії. Цього разу з превеликим задоволенням ми мали честь приймати зірок світового рівня з України - Катерину Соловей та її тренера Олега Солов'я - поділився з нашим кореспондентом наставник фінської збірної.

DSC05070

Семінар складався з двох частин: базова техніка та техніка спортивного спарингу. По три тренування на день.

DSC04925

 -На семінарі панувала тепла та дружня атмосфера. У такій обстановці добре засвоюються знання, добре ділитися досвідом. Сподіваюся, що все продемонстроване учасникам семінару принесе їм користь - розповідає Катерина Соловей.

Катерина Соловей є:

восьмиразовим чемпіоном Європи з Таеквон-до;
дворазовою переможницею Кубку Європи;
дворазовою переможницею Кубку Світу;
чемпіонкою світу з Таеквон-до.

DSC04982

-Ми пишаємося тим, що Міжнародна федерація Таеквон-до визнає наші досягнення, наші успіхи, наших спортсменів. Ми вдячні Тірі Муру  за запрошення провести семінар – розповідає Олег Соловей. - Це свідчить про те, що Всеукраїнський Союз Таеквон-До досяг певних успіхів, і найважливіше - в нас є досвід, яким можна ділитися з іншими спортсменами - зазначив головний тренер української збірної.

Олег Соловей

віце-президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До;

Заслужений тренер України; 

головний тренер збірної команди України;

виховав шість чемпіонів Європи з Таеквон-до та двох чемпіонів світу з Таеквон-до (вид програми: спарринг).

 

DSC05076

Фінські спортсмени залишились задоволеними семінаром і вже наступного року запросили наш зірковий дует відвідати Фінляндію з новим семінаром.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.