imgonline com ua Compressed uf59KDYWzGWL1l5a

 

 

 

 17-19 серпня в м. Сковде, Швеція пройшли 132 міжнародні інструкторські курси (ІІС), на яких Всеукраїнський Союз Таеквон-До представляли міжнародні інструктори Валерій Бойко, 6 дан, Андрій Манжула, 5 дан і Олександр Тарасенко, 5 дан.

  

Курс проводився під керівництвом Гранд-майстрів Гектора Морано, Кім Ун Лана та Майстра Пола Макфала 8 дан. Також на цій події були присутні президент Європейської федерації Таеквон-До Тадеуш Лобода, 8 дан та Майстер Ярослав Зуска, 7 дан. Семінар був організований на найвищому рівні. Інструктори мали змогу отримати величезний досвід від Гранд-майстрів, майстрів та легенд Таеквон-До і підтвердити свою кваліфікацію.

imgonline com ua Compressed ftphBjxOkWXsj

imgonline com ua Compressed gVpPeGV9BOIn

imgonline com ua Compressed nPalf2NmU1z2

imgonline com ua Compressed uf59KDYWzGWL1l5a

imgonline com ua Compressed DGvKdBaZfO4iMA

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.