5

 

 

10-12 грудня у Андоррі відбулися Міжнародні інструкторські курси, організовані Міжнародною Федерацією Таеквон-До. Заняття складались з теоретичної та практичної частини і проводились під керівництвом Президента ІТФ Гран-майстра Пола Вейлера та Гран-майстра Гектора Марано.

 

 

В міжнародних інструкторських курсах в рамках підготовки до атестації на чорний пояс 4 дан взяв участь інструктор Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Ростислав Король, 3 дан. Окрім стандартної програми, що складалась з стойок, блоків, зарядів, окрема частина курсу була присвячена адаптивому таеквон-До та Taekwon-Do Kids для тренерів з тенденцією раннього набору спортсменів.

7

6

5

4

3

2

1

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.