2023 11 25 232219

25-30 квітня в місті Клуж-Напока, Румунія, відбувся Чемпіонат Європи з Таеквон-До серед юніорів та дорослих.

25-30 квітня в місті Клуж-Напока, Румунія, відбувся Чемпіонат Європи з Таеквон-До серед юніорів та дорослих. В змаганнях прийняли участь 637 таеквондистів з 30 країн Європи.

Гідно долаючи суперників, наші хлопці та дівчата продемонстрували силу та міць Українського Народу, незламність духу та волю до перемоги!!!

За результатами змагань спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-До здобувши 20 медалей, з яких: 7 золотих, 4 срібні та 9 бронзових, зайняли третє загальнокомандне місце серед 30 команд-учасниць!!!

У командних змаганнях зі спарингу жіноча юніорська збірна  під керівництвом заслуженого тренера України Катя Соловей здобули золоті медалі і стали Чемпіонами Європи!!! В індивідуальних змаганнях Чемпіонами Європи стали Чекіс Кіра , Анна Сірокваша, Приймак Ліда, Матвійчук Тимофій, Денис Липовецький та Артур Кузьмін !!! Також, перемогою у командних поєдинках, титул Чемпіонів Європи здобули юніорки Томенчук Дарія, Маша Королович, Крисевич Поліна та Тарасенко Вікторія!!! Срібними та бронзовими призерами Чемпіонату Європи стали: Соловей Софія, Лис Олексій, Самбуров Артем, Гаєнко Артем, Мірутенко Максим, Давид Тарасенко ,Заруба Михайло, Кравченко Іван та Клюєв Денис!!!

Дякуємо нашим спортсменам за самовіддачу, за бажання боротись і перемагати!!! Ваші перемоги прославляють Україну!!! Ви найсильніші!!! Ви майбутнє України!!! Отже, маємо найкращій результат участі українських таеквондистів на європейській арені за останні 18 років.  Високі досягнення європейського рівня стали логічним результатом вміло організованих тренувальних зборів та систематичної кропіткої праці тренерів і спортсменів.

Від колективу ВСТ:  Дякуємо кожному Тренеру!!! Низький уклін за Вашу працю і віру у своїх учнів!!! Ви найкращі!!! Пишаємось Вами!!!  Дякуємо головному тренеру національної збірної команди України Олег Соловей !!! Власним прикладом Ви надихаєте тренерів та спортсменів на нові звершення, на перемоги, які прославляють Україну!!!  Дякуємо команді професіоналів Міністерства молоді та спорту України, Вадиму Гутцайту  , Матвію Бідному  , Олександру Стеценко , Марині Червотока, Покасу Богдану за підтримку та надану можливість перемогти і прославити Україну!!!

Щиро дякуємо Збройним Силам України!!!

2023 11 25 231418

Матвійчук Тимофій. Чемпіон Європи 2023 у розділі спаринг, юніори, до 50 кг.

2023 11 25 231439

Липовецький Денис. Чемпіон Європи 2023 у розділі спаринг, юніори, до 62 кг.

2023 11 25 231231

Приймак Ліда та Чекіс Кіра. Чемпіонки Європи 2023 у розділі спарринг, юніорки,  -65 та -60 кг.

2023 11 25 231300

Сірокваша Анна. Чемпіонка Європи 2023 у розділі туль, юніорки, ІІ дани.

2023 11 25 230727

Кузьмін Артур. Чемпіон Європи 2023 у розділі спаринг, чоловіки, понад 85 кг.

2023 11 25 234242

Приймак Ліда, Тарасенко Вікторія, Томенчук Дарія. Бронзові призерки Чемпіонату Європи 2023 у розділі командний тест сили, юніорки.

2023 11 25 234638

Приймак Ліда, Томенчук Дарія, Сірокваша Анна, Соловей Софія, Чекіс Кіра. Срібні призерки Чемпіонату Європи 2023 у розділі командні формальні вправи, юніорки.

2023 11 25 230810

Липовецький Денис, Євсєєв Іван, Самбуров Артем, Лис Олексій, Мірутенко Максим, Гаєнко Артем. Срібні призери Чемпіонату Європи 2023 у розділі командний спаринг, юніори.

2023 11 25 231117

Кузьмін Артур, Кравченко Іван, Клюєв Денис, Заруба Михайло, Лобков Сергій, Тарасенко Давид. Бронзові призери Чемпіонату Європи 2023 у розділі командний спаринг, чоловіки.

2023 11 25 231140

Чекіс Кіра, Крисевич Поліна, Томенчук Дарія, Тарасенко Вікторія, Приймак Ліда, Королович Марія. Чемпіонки Європи 2023 у розділі командний спаринг, юніорки.

2023 11 25 230614

Жіноча юніорська збірна. Найкраща збірна команда на Чемпіонаті Європи 2023 в командних розділах.

2023 11 25 231815

Чекіс Кіра. Найкраща юніорка на Чемпіонаті Європи 2023 .

2023 11 26 000211

Командний залік. Серед 30 країн-учасників Україна посіла третє загальнокомандне місце.

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.