1

 

 

 

 23 листопада в м. Івано-Франківськ пройшов традиційний турнір ITF Evolution Cup 2019, що зібрав 325 учасників з 19 спортивних клубів Івано-Франківської, Рівненської, Чернівецької, Закарпатської та Житомирської областей. Організатором змагань виступив заслужений тренер України Олег Соловей.

 

 

 

 

Особливістю змагань є відсутність такого плана заходів в світі Таеквон-До, адже турнір проводиться в один день на 4 майданчиках в особистому спарингу, TAG sparring 2 vs 2, командному спарингу та абсолютній ваговій категорії в кожній віковій групі. В деяких вагових категоріях конкуренція досягала 20 осіб, а переможці в абсолютній ваговій категорії отримали кубок та цінний приз - фути або рукавички TOP TEN.

За результатами загально-командного заліку 1 місце посіла команда "Solovey Team" СК Лідер (м. Івано-Франківськ), 2 місце - СК "Legion" (м. Івано-Франківськ), 3 місце - СК  "Korolovych Team" (м. Ужгород).

2

3

4

5

6

 

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.