7

 

В період з 26 липня по 2 серпня на території туристичного комплексу Драгобрат, Івано-Франківська область відбулися літній табір ITF FIGHT EVOLUTION CAMP 2021 та навчально-тренувальні збори збірної команди України з Таеквон-До.

 

 

 

В цьому заході Всеукраїнського Союзу Таеквон-До взяли участь 300 таеквондистів з усіх куточків України, а також спортсмени з Кіпру та Аргентини. 

Тренування проходили під керівництвом тренерів національної збірної: Майстра Валерія Бойко, VII дан (Київ), Ігора Максименко, ІV дан (Київ), Ірини Кузнецової V дан (Харків), Катерини Соловей V дан (Івано-Франківськ) та Олега Солов'я VI дан (Івано-Франківськ).

Під час тренувальних зборів був сформований основний склад національної збірної для участі у Чемпіонаті Європи, що відбудеться наприкінці листопада в Іспанії, та он-лайн чемпіонаті світу, який відбудеться в вересні.

1 min

2

3

4

5

66

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

 

В період з 26 липня по 2 серпня, на Драгобраті відбувся літній табір ITF FIGHT EVOLUTION SUMMER CAMP 2021 і навчально-тренувальні збори збірної команди України з Таеквон-До.
 
В цьому заході Всеукраїнського Союзу Таеквон-До прийняли участь 300 таеквондистів з усіх куточків України, а також спортсмени з Кіпру і Аргентини.
 
Тренування проходили під керівництвом тренерів національної збірної Майсткр Валерій Бойко VII-Dan(Київ), Ігор Максименко IV-Dan(Київ), Ірина Кузнецова V-Dan(Харків),  Катя Соловей V-Dan(Ів.Франківськ), Олег Соловей VI-Dan(Ів.Франківськ).
 
Під час тренувальних зборів був сформований основний склад національної збірної для участі у Чемпіонаті Европи що відбудеться на прикінці листопада в Іспанії, та онлайн чемпіонат світу який відбудеться в вересні.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.