flyer 53425

 

15-16 травня відбувся другий міжнародний суддівський он-лайн семінар IUC в форматі zoom, який зібрав суддів Міжнародної федерації Таеквон-До з усього світу. Від Всеукраїнського Союзу Таеквон-До у суддівському семінарі приймали участь 7 суддів. В заході взяли участь як досвідчені судді, ветерани Міжнародної федерації Таеквон-До, так і новачки. Семінар пройшов на дуже високому теоретичному та технічному рівні з акредитацією суддів з усього світу.

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.