Сокол2

 

17 квітня відбувся міжнародний суддівський он-лайн семінар IUC в форматі zoom, який зібрав 440 суддів Міжнародної федерації Таеквон-До з усього світу. Від Всеукраїнського Союзу Таеквон-До у суддівському семінарі приймала участь міжнародний суддя класу А Вікторія Соколовська, IV дан.

 

В заході взяли участь як досвідчені судді, ветерани Міжнародної федерації Таеквон-До, так і новачки. Семінар пройшов на дуже високому теоретичному та технічному рівні з акредитацією суддів з усього світу. 

Сокол1

Сокол3

Сокол4

Сокол5

Сокол6

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.