dczufvYOaNU20 квітня 2013 року, у спортивній залі загальноосвітньої школи № 22 міста Івано-Франківська, відбулась атестація таеквондистів. У заходах прийняло участь 166 прикарпатських спортсмени з Івано-Франківська, Косова та Галича. Вік наймолодшого учасника - 5 років. Учні продемонстрували високі результати і вміння сконцентруватися у вирішальний момент. Шість таеквондистів склали іспит успішно і отримали чорний пояс І-дан. Атестацію приймав головний тренер ВСТ Олег Соловей, V-дан. Через велику кількість спортсменів, атестація проводилась з 10-й до 18-й години.   

  

 DSC13

 - Такий захід зазвичай проводиться 2 рази на рік - восени та навесні, атестація на чорні пояси - 1 раз на рік.  Ми спеціально проводимо атестацію у квітні, щоб заняття таеквон-до не заважало навчанню. Бо у багатьох наших спортсменів вже в травні починаються іспити в школі. А для нас, тренерів, успішність наших підопічних - не порожній звук. Таеквон-до,- каже тренер Олег Соловей, - потрібні молоді люди успішні у всьому.

- Спортсмен не повинен бути неосвіченим, і в будь-якій ситуації має знайти на будь-яке питання відповідь та міг у будь-якому суспільстві тримати себе гідно. – додає тренер Сергій Данищук.

                    DSC3966

                    DSC4

                    DSC4177

                    DSC414022

                    DSC4270

                                                    Наймолодший учасник Арсен Волошин - 5 років

               DSC424422

 Учні, які успішно склали  іспит на чорний пояс:

- Демчишин Руслан І-дан
- Жидко Костянтин І-дан
- Димашок Юля І-дан
- Прус Максим І-дан
- Бойчук Марко І-дан
- Земляков Олександр І-дан

Вітаємо! Та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

              DSC4293

  DSC4312

  DSC4290

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.