фото Іваненко

 

     

      10 грудня 2016 р. в місті Києві пройшла атестація з Таеквон-До тренера Іваненко В’ячеслава Михайловича, що займає посаду голови Чернігівського обласного осередку Громадської організації Всеукраїнський Союз Таеквон-До,керівника спортивного клубу «РАТИБОР», м. Чернігів.  Атестацію приймав міжнародний інструктор, володар чорного поясу 6 дан, Олег Ярославович Соловей. Іваненко В’ячеслав успішно здав іспит на 3 дан. 

 

 

      В’ячеслав Михайлович має досвід занять Таеквон-До з 1994 року, а з 1999 року - займається успішною тренерською діяльністю. Спортивний клуб «РАТИБОР», якою керує і де здійснює свою діяльність Іваненко В’ячеслав Михайлович – це професійна спортивна школа, в якій навчають бойовому мистецтву Таеквон-До. Завданням спортивної школи є зміцнення здоров'я, прищеплення стійкого бажання до занять фізичними вправами. Тренери школи займаються підготовкою спортсменів, які гідно виступають на міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Колектив школи реалізовує допомогу підростаючому поколінню в створенні умов для найбільш повної реалізації творчих і фізичних можливостей, розвитку ініціативності, самостійності та високого морального духу.

 

      Після привітання з нагоди успішного проходження атестації, В’ячеслав Михайлович відповів на ряд питань і дав поради батьками, що планують заняття спортом для своїх дітей: - "Для дітей в якості спортивного розвитку я рекомендую саме Таеквон-До як такий напрямок єдиноборств, що в першу чергу дає дітям хорошу базову підготовку при вивченні ударної техніки ніг і рук, діти опановують культуру руху і поведінки на даянге, техніку пересувань і правильного дихання при вивченні формальних комплексів. Технічна підготовка, здобута при заняттях Таеквон-До, закладає в дітях уявлення про здоровий спосіб життя, привчає до наполегливості на шляху до досягнення успіху. У випадку зміни пріоритетів на інші види спорту, база підготовки Таеквон-До дозволяє спортсменам з успіхом виступати на змаганнях з інших видів єдиноборств.

       На даний момент близько 40 дітей в віці від 6 до 15 років є вихованцями Спортивного клубу «РАТИБОР». Клуб має тільки позитивні відгуки серед батьків в першу чергу завдяки тому, що вони мають змогу приймати активну участь у спортивному житті своїх дітей. В планах на літні канікули у 2017 році – організація літнього спортивного табору, де в якості виховного процесу будуть використовуватись  рухливі і спортивні ігри.

  foto 1 161 398x299   DSC 8319 398x264

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.