imgonline com ua Compressed a0oEiDfLbh2

В м. Івано-Франківськ за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту міської ради та інтернет видання galka.if.ua пройшло нагородження найкращого спортсмена січня з-поміж тих, хто мали успішні виступи в січні 2018 року. За результатами голосування інтернет-користувачів та колегії Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради переможцем в номінації найкращий спортсмен січня став Віталій Соловей, який в цьому місяці здобув Кубок Європи з кікбоксінгу ВАКО (Італія) та бронзу міжнародного турніру з таеквон-до "Dutch Open" (Нідерланди).

Нагороду спортсмену вручав міський голова Віталій Марцінків. За його словами, держава могла б краще опікуватися спортом та стимулювати до розвитку найкращих, але наразі це доводиться робити владі на місцях. Мер побажав Віталію і надалі перемагати та популяризувати в такий спосіб місто Івано-Франківськ.

 

imgonline com ua Compressed a0oEiDfLbh2

imgonline com ua Compressed N7WNfOgV8dqwm9BV

imgonline com ua Compressed sr6kUcZ2PVkh9uG

imgonline com ua Compressed tWNpQGDmi3zgZfV8

 

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.