Iv fr2016
 
    8-9 жовтня в Івано-Франківську відбувся традиційний всеукраїнський турнір з Таеквон-До "Ivano-Frankivsk open". У змаганнях прийняли участь 200 таеквондистів з Івано-Франківська, Ужгорода та Рівного. 
  Змагання відбувалися з двох розділів Таеквон-До: спаринг(масогі) і формальні вправи (туль). Організаторами змагань виступили: Івано-Франківський обласний осередок «Всеукраїнський Союз Таеквон-До» та  Департамент молодіжної політикита спорту Івано-Франківської міськоі ради.
 
 
 
 
 
 
   Основною метою змагань було залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спорту, а також розвиток Таеквон-До в Україні! Почесним гостем відкритого чемпіонату Івано-Франківська став міський голова Руслан Марцинків, який відмітив високий організаційний рівень змагань. 
Iv fr2016 1  Iv fr2016 2
 
Iv fr2016 3  Iv fr2016 4
 
Iv fr2016 5 mer
                            На фото:  мер міста Івано-Франківська Руслан Марцинків та Олег Соловей
 
Результат змагань можно переглянути тут: 
 
За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.