IMG 1231 

      Всеукраїнським Союзом Таеквон-До організовано і проведено сімейний відпочинок у Карпатах для дітей та дорослих.

 

 

Спортивний табір базувався в селі Яблуница, Яремчанского району, Івано-Франківської області. Керували табором тренери Київського міського осередку ВСТ Ігор Максименко та Ростислав Король. 

DSC 1373

DSC 0096

DSC 0159

DSC 0197

DSC 1501

Завданням заходу було оздоровлення дітей, активний відпочинок, обмін досвідом та проведення занять з таеквон-до. Участь у таборі взяли таеквондисти ВСТ, їх батьки та друзі. Для жіночої половини проводились спеціальні тренування з фітнесу,стретчингу та пілатесу, під керівництвом Ганни Цепілової.

IMG 0696

DSC 0352

Упродовж 10 днів табору окрім тренувань відпочиваючі відвідали екскурсії на водоспади, заповідник скелі Довбушав, до мінерального джерела в селі Квасово. Десять днів активного відпочинку, усмішок, неїмовірних вражень, позитивних емоцій. Усі учасники сімейного відпочинку залишились задоволеними.

3IgxUXSeSy0

IMG 1231

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.