wordtkd2013       

 

26-27 жовтня, на Чемпіонаті світу з Таеквон-До, змагались дорослі. Боротьба була напруженою та видовищною. З п'яти  дорослих членів збірної України двоє стали призерами змагань. Катерина Соловей здобула титул найсильнішої таевондистки світу, а Дмитро Безверхій став срібним призером у своїй ваговій категорії.

 

 

 

Досягнення збірної України у розділі змагань "Спаринг":

 MG 9795

                                                            на фото: Чемпіонка  світу з Таеквон-До - 2013  Катерина Соловей

       Серед жінок, у ваговій категорії до 56 кг. Україну представляла Катерина Соловей. На шляху до свого другого світового чемпіонського титулу  Катерина впевнено і яскраво перемогла  таеквондисток з Канади, США, Польщі, Німеччини. А у фіналі Катерина не залишила жодних шансів польскій таеквондистці Ілоні Джиалі. Як і більшість боїв Катерини Соловей, цей фінал видався дуже видовищним і динамічним та став прикрасою світових змагань. Вітаємо Катерину Соловей та її  наставника Олега Солов'я з золотом Чемпіонату світу - 2013.

 MG 97061

                                      Вітаємо Катерину Соловей та її  наставника Олега Солов'я з золотом Чемпіонату світу - 2013.

     Серед чоловіків, у ваговій категорії до 57 кг. Україну представляв киянин Дмитро Безверхій. Наш спорстмен здобув впевнені перемоги над суперниками з Польщі, В'єтнаму, Угорщини, Італії. У фіналі на Дмитра чекав росіянин Андрій Лі. Незважаючи на явну перевагу українця упродовж всього поєдинку, судді віддали перевагу росіянину. За підсумками виступів  Дмитро Безверхий став срібним призером Чемпіонату світу - 2013 та посів почесну другу сходинку п'єдисталу.

 MG 9822

                                                                   на фото: срібний призер з Таеквон-до 2013 Дмитро Безверхий

       Підсумковий звіт про результати виступів збірної команди України буде опубліковано на офіційному веб-сайті Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

 

Матеріал підготувала: Ганна Костенко

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.