wordtkd2013

26-27 жовтня, на Чемпіонаті світу з Таеквон-До, змагались дорослі. Боротьба була напруженою та видовищною. З п'яти  дорослих членів збірної України двоє стали призерами змагань. Катерина Соловей здобула титул найсильнішої таевондистки світу, а Дмитро Безверхій став срібним призером у своїй ваговій категорії.

Досягнення збірної України у розділі змагань "Спаринг":

MG 9795

на фото: Чемпіонка  світу з Таеквон-До - 2013  Катерина Соловей

Серед жінок, у ваговій категорії до 56 кг. Україну представляла Катерина Соловей. На шляху до свого другого світового чемпіонського титулу  Катерина впевнено і яскраво перемогла  таеквондисток з Канади, США, Польщі, Німеччини. А у фіналі Катерина не залишила жодних шансів польскій таеквондистці Ілоні Джиалі. Як і більшість боїв Катерини Соловей, цей фінал видався дуже видовищним і динамічним та став прикрасою світових змагань. Вітаємо Катерину Соловей та її  наставника Олега Солов'я з золотом Чемпіонату світу - 2013.

MG 97061

Вітаємо Катерину Соловей та її  наставника Олега Солов'я з золотом Чемпіонату світу - 2013.

Серед чоловіків, у ваговій категорії до 57 кг. Україну представляв киянин Дмитро Безверхій. Наш спорстмен здобув впевнені перемоги над суперниками з Польщі, В'єтнаму, Угорщини, Італії. У фіналі на Дмитра чекав росіянин Андрій Лі. Незважаючи на явну перевагу українця упродовж всього поєдинку, судді віддали перевагу росіянину. За підсумками виступів  Дмитро Безверхий став срібним призером Чемпіонату світу - 2013 та посів почесну другу сходинку п'єдисталу.

MG 9822

на фото: срібний призер з Таеквон-до 2013 Дмитро Безверхий

Підсумковий звіт про результати виступів збірної команди України буде опубліковано на офіційному веб-сайті Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.