foto 2

    8 січня 2018 року, в місті Києві, у приміщенні Національної академії внутрішніх справ, відбулась позачергова Конференція Всеукраїнського Союзу Таеквон-До та семінар-нарада з керівниками обласних осередків Союзу.

 

      Під час зустрічі визначено першочергові завдання щодо організації діяльності обласних осередків, зокрема співпраці з обласними управліннями спорту. Крім цього, обговорено питання організації і проведення всеукраїнських та регіональних спортивних змагань, порядку формування збірних команд, роботи Суддівської колегії та Атестаційно-кваліфікаційної комісії. Присутніх ознайомлено з правилами користування електронною базою даних ВСТ. 

    Керівників обласних осердків орієнтовано на активну співпрацю з громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, органами місцевого самоврядування та Національної поліцією, з питань залучення населення до занять спортом та заходів з профілактики злочинності серед дітей та молоді.

      Водночас, Конференцією заслухано звіт Президії ВСТ про результати діяльності Союзу у 2017 році, оголошено інформацію про результати роботи Ревізійної комісії ВСТ, підведено підсумки спортивних досягнень таеквондистів Союзу за  2006-2017 роки.  

foto1

narada1     narada2

foto 2

                                                       На фото: учасники Конференції та керівництво НАВС 

      Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлює подяку ректорові Національної академії внутрішніх справ генералу поліції другого рангу Чернєю Володимиру Васильовичу та проректору НАВС полковнику поліції Сербину Руслану Андрійовичу за гостинність та теплий прийом учасників Конференції.

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.