402224007 1718964181942458 9075968850081193994 n

9-12 листопада в місті Ужгород, Закарпатської області відбувся Кубок України з таеквон-До та Всеукраїнські змагання з таеквон-До

9-12 листопада в місті Ужгород, Закарпатської області відбувся Кубок України з таеквон-До та Всеукраїнські змагання з таеквон-До в яких прийняли участь спортсмени з 14 областей України. Під час офіційної церемонії відкриття змагань, спортсмени в урочистій обстановці отримали цінні подарунки, посвідчення Майстра спорту України та сертифікати Міжнародної Федерації Таеквон-До про присвоєння 1-го дану (чорний пояс).

Упродовж трьох днів 1 000 учасників змагались у п'яти видах програм: формальні вправи, спаринг, спеціальна техніка, силове розбивання та традиційний вільний спаринг. Призери Кубку України-2023:

1 місце - Івано-Франківська обл.

2 місце - м. Київ

3 місце - Львівська обл.

Призери Всеукраїнських змагань-2023:

3 місце - Черкаська обл.

Організаційним комітетом змагань запроваджено номінацію найкращий таеквондист змагань серед чоловіків та жінок, який визначався за найбільшою кількістю здобутих медалей.  Найкрашими спортсменами Кубку України стали Юрій Межибовський (м. Київ) та Ангеліна Караваєва (Івано-Франківська обл.). Найкрашими юніорами Всеукраїнських змагань стали франківчани Олексій Лис та Кіра Чекіс. Найкрашими юнаками Всеукраїнських змагань стали Станіслав Габльовський (Івано-Франківська обл.) та Марія Гончарук (м. Київ). Дякуємо Суддівській колегії змагань за об'єктивне і чесне суддівство!!! Вітаємо наших тренерів та спортсменів з перемогою!!!

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.