1

 

26 жовтня в м. Харків пройшов Кубок Харківської області з Таеквон-До, в якому прийняли участь спортсмени м. Харкова - СК "Прайд", СК "Дан Гун", СК "Taekwon-Do Lions" та СК "Файт Стар", а також гості з Полтавського обласного осередку ВСТ СК "Орел". Головним суддею змагань був Майстер Петровський Олег, 8 дан

 

 

За результатами змагань загально-командні місця розподілились наступним чином: 1 місце - СК "Прайд", 2 місце - СК "Дан Гун", 3 місце - СК "Файт Стар". Змагання були проведені в рамках відбору до Кубку України з Таеквон-До серед дорослих, юніонів, юнаків та дітей, який відбудеться 8-10 листопада в м. Житомир.

2

3

4

5

6

 

 

За матеріалами Харківського обласного осередку ВСТ 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.