1

 

 

3 листопада в спорткомплексі КНУБА пройшов Кубок м. Києва з Таеквон-До, в якому взяли участь спортсмени 13 спортивних клубів Київського міського та обласного осередків ВСТ. Понад 200 спортменів змагались за звання найкращого в чотирьох розділах Таеквон-До.

 

 

 

За результатом загально-командного заліку місця розподілились наступним чином: 1 місце СК - "Kychko Team", 2 місце - СК "Макс Спорт", 3 місце - СК "True Way". Наступний крок - Кубок України з Таеквон-До серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей.

2

3

4

5

7

8

9

 

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.