афиша

   

 

 

 22 - 23 жовтня 2016 року, в місті Києві, у спорткомплексі "Олімп", пройшов Відкритий Кубок Києва з Таеквон-До в якому прийняли участь 200 таеквондистів з Києва, Рівного та Чернігова. Змагання були організовані Київським міським осередком ВСТ. Програма турніру складалась з трьох розділів Таеквон-До: спаринг (масогі), формальні вправи (туль) та спеціальна техніка. 

 

 

 

    Основною метою змагань була популяризація здорового образу життя серед юнацтва та молоді, а також розвиток Таеквон-До в місті Києві. 
 За результатами змагань загальні призові місця розподілили  наступним чином:
1 місце - СК «Скорпіон»
2 місце - СК «Кичко ТКД Клуб»
3 місце  - СК «Макс Спорт 


зал 1

зал 2

медали

нагорожен

                       На фото: головні тренери клубів переможців

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.