masterlan2

 

24 квітня 2013 року, вперше, з одноденним візитом, Україну відвідав Гранд Майстер Унг Кім Лан, ІХ-дан (Німеччина). Унг Кім Лан входить до керівного складу Міжнародної Федерації Таеквон-До (ITF). Його вважають одним з фундаторів таеквон-до світового рівня. Гранд  Майстер Лан вельмишанована людина в бойовому мистецтві Таеквон-до. Він визнаний одним з найкращих тренерів у світі. За свою довгу тренерську кар'єру Гранд Майстер виховав багатьох чемпіонів світового рівня. Унг Кім Лан був другом засновника Таеквон-до генерала Чой Хонг Хі, а згодом і його партнером  на інструкторських семінарах.  

   

 

 

 MG 9946

                                    На фото: Гранд Майстер Унг Кім Лан в Києві (схили Дніпра)

 

За свою спортивну кар'єру Унг Кім Лан здобув наступні титутули:

Чемпіон Німеччини з таеквон-до - 1974, 1976

Чемпіон Голландії з таеквон-до - 1974 

Чемпіон Німеччини з таеквон-до - 1982, 1987

Чемпіон Європи з таеквон-до - 1982, 1984, 1985

Чемпіон з кікбоксингу - 1985 (WAKO)

Чемпіон Німеччини з таеквон-до - 1983, 1984

Чемпіон світу з таеквон-до - 1984, 1986  

Чемпіон Європи з таеквон-до - 1987

Програма відвідувань виявилась дуже насиченою. Гранд Майстер Унг Кім Лан провів офіційну зустріч з керівництвом Всеукраїнського Союзу Таеквон-до, ознайомився з діяльністю органаізації, поділився планами на подальший розвиток таеквон-до у світі. Крім цього, Гранд Майстер побував на тренуванні дитячої групи з таеквон-до.

- На мою думку Таеквон-до - це багатогранне бойове мистецтво. Це не лише спорт. Це перш за все образ мислення, загальнолюдські принципи, гідна поведінка і взагалі стиль життя. Тому я вважаю, що й надалі потрібно розвивати саме духовну складову цього єдиноборства – сказав Гранд Майстер.

 

 MG 0139

                   На фото: учні дитячої групи тренера Київського міського осередку ВСТ Ігоря Максименка 

Гранд  Майстер не обмежився короткою промовою, і активно включився в процес  занять. Майстер Лан розповідав дітям про головні цілі занять з Таеквон-до, показав декілька технічних прийомів. Тим самим не залишив жодного байдужим, навіть присутніх батьків. Майстер Лан настільки втягнувся в учбовий процес, що ледве не запізнився на свій літак (Авт.). 

 

 MG 0036

 MG 0045

 MG 0122

 MG 9985

 MG 0091

 MG 0176

                                        На фото: Ігор Максименко, ІІІ- дан та Гранд Майстер Унг Кім Лан, ІХ-дан  

- Відвідання тренування Гранд Майстром Унг Кім Ланом для мене було приємною несподіванкою - каже тренер Київського міського осередку ВСТ Ігор Максименко. - Я мав честь інспектуватись майстром світового рівня. Приємно здивував той момент, коли Гранд Майстер спостерігаючи за процесом тренування, несподіванно залишив офіційну делегацію, зняв взуття і виїшов на даянг до учнів - виправляти їх помилки. Це вразило не леше мене, а й самих дітей. Одразу відчулась позитивна енергетика людини і сила його духу. Це  як раз той випадок, коли декількома реченнями і незначним демонструванням технічних прийомів, Гранд Майстер  показав духовну і фізичну силу таеквон-до - додав Ігор Максименко. 

Після закінчення офіційної частини візиту, Гранд Майстру Лану влаштували екскурсію по історико-культурним місцям столиці та презентували смачну українську кухню.

Цього ж дня, вже в аеропорту, Унг Кім Лан поділився приємними враженнями від знайомства з українськими спортсменами та тренерами. Особливо йому сподобалась старовинна архітектура Києва. Гранд Майстер подякував за теплий прийом і висловив побажання відвідати Україну з програмою семінару.

 

Матеріал підготували: власний кореспондент Ганна Костенко; фото - Віталій Орлов

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.