1

 

15 лютого в м. Ріга, Латвія відбувся міжнародний турнір TOP TEN Latvian Open Cup, в якому прийняли участь 16 спортивних клубів з 8 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змаганнях представляли СК "Макс Спорт" та СК "Tarasenko Team" (м. Київ), СК "Інь-Янь" (м. Дніпро) та СК "Торнадо (м. Вінниця).

 

Вітаємо СК "Торнадо" у складі 15 спортсменів та тренера Валерія Довбня, які показали відмінний результат і у загально-командному заліку посіли 3 місце на п'єдесталі з 16 команд-учасниць, завоювавши 14 золотих, 4 срібні та 6 бронзових медалей.

Результат команд: СК "Інь-Янь" - 1 золота, 1 срібна, 6 бронзових медалей, СК "Макс Спорт" - 2 срібні та 2 бронзові медалі, СК "Tarasenko Team" - 1 золота, 1 срібна медаль

2

3

4

5

6

7

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

 

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.