5

 

 

17 лютого в м. Рига, Латвія відбулися міжнародні змагання Latvia Open, які зібрали близько 400 учасників з 9 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змаганнях представляли спортсмени СК "Maks Sport", м. Київ (тренер Ігор Максименко) та спортсмени Дніпропетровського обласного осередку ВСТ (тренер Анна Калашникова).

 

 

 

Результати СК "Maks Sport": 5 золотих медалей, 4 срібних та 7 бронзових нагород в різних видах програми.

Результати спортменів з м. Дніпра: 2 золотих медалей у розділі спаринг, 1 срібна медаль у розділі спаринг та 3 бронзові медалі у розідах спаринг та туль.

6

4

5

1

2

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

   

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.