lvov 

В місті Дрогобич Львівської області, у приміщенні спортивного залу Дрогобицького коледжу нафти і газу, відбулись семінар та атестація з Таеквон-До. Ця подія була однією з ряду заходів приурочених до 10-ї річниці створення ФСК «Тайфун» (м. Дрогобич). 

 

 

 

Семінарське заняття та атестацію провів інструктор міжнародного класу з Таеквон-До, віце-президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, заслужений тренер України Соловей Олег Ярославович (V-дан) .
     Успішно пройшли атестацію і отримали наступні кваліфікаційні рівні такі учні :
Андибур Андрій - чорний пояс І-й Дан.
Вирста Оксана - чорний пояс І-й Дан.
Войтович Олексій - червоний пояс 2-й куп.
Семкович Володимир - червоний пояс 2-й куп.
Триленко Роман - синій пояс 4-й куп.
Габрівський Павло - зелений пояс 6-й куп.
Шкраба Павло - жовтий пояс 8-й куп.

Інші спортсмени пройшли змістовний семінар по техніці спортивного спарингу (масогі)  який складався з двох інтенсивних тренувань. Спортсменів до атестації підготували : Шкраба Віталій (ІІ-й дан) ,  Войтович Олег (І-й дан), та Ланской Олег (І-й дан).
Від імені ФСК «Тайфун» висловлюємо велику подяку Солов'ю Олегу Ярославовичу за змістовний семінар та проведену атестацію.

 drogobuch880

 DSC5471

 DSC5473

 

Матеріал підготував: заступник голови Львівського обласного осередку ВСТ, голова ФСК «Тайфун» Шкраба В.Ю.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.