2

4 травня в м. Києві пройшов традиційний щорічний Всеукраїнський технічний семінар. Цього року для проведення семінару був запрошений гість з Нової Зеландії, 9-разовий чемпіон світу з Таеквон-До у розділі туль та 4-разовий володар кубку світу з Таеквон-До Марк Троттер, 5 дан.

 

В семінар взяли участь близько 80 інструкторів та спортсменів ВСТ. Захід пройшов в дуже інтенсивному темпі, що включав в себе 3 двогодинні тренування з перервами. Марк Троттер показав неймовірну техніку виконання базових туль та нетрадиційні підходи для їх відпрацювання. Дружня атмосфера та отримані від професіонала знання сприяли засвоєнню практичного матеріалу і дали повштох для подальшого розвитку та вдосконалення інструкторам та спортсменам Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

Фото: Віталій Орлов

   

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.