image3

   16-17 вересня 2016 року, у Лондоні, Англія, відбувся майстер-клас та семінар з таеквон-до нашої легендарної спортсменки Катерини Соловей. Це вже третій візит Катерини до Лондону за запрошенням Федерація Таеквон-До Великобританії.

 

 

     Семінар проводився з метою підвищення кваліфікації британських таеквондистів. Катерина Соловей є заслуженим майстром спорту Украіни, 5-ти разовою чемпіонкою світу і 9-ти разовою чемпіонкою Європи з таеквон-до, три разовою чемпіонкою світу з кікбоксингу за версією WAKO.

image2  image3

image4  image5

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.