1120 вересня 2020 р. відбулась он-лайн конференція керівників осередків ГО "Всеукраїнський Союз Таеквон-До", в якій взяли участь президент Союзу Валентин Зорба, віце-президенти Союзу та 17 керівників відокремлених підрозділів. Конференція була присвячена позитивному рішенню Комісії з визнання видів спорту Міністерства молоді та спорту України від 07 вересня 2020 р. щодо визнання Таеквон-До видом спорту в Україні та включення його до Реєстру визнаних видів спорту. Відповідне рішення закріплено в наказі Міністерства молоді та спорту України від 16.09.2020 р. № 1557.

Учасники конференції підбили підсумки 9 місяців 2020 року, обговорили поточні питання та задачі, пов'язані із змінами в організації роботи осередків щодо співпраці з Мінмолодьспорту та відповідними управліннями, департаментами молоді та спорту обласних державних адміністрації у зв'язку з отримання офіційного статусу виду спорту Таеквон-До.

Он-лайн зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері, були визначені напрями подальшої роботи на 2020/2021 р.р. Президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До закликав усіх присутніх об'єднати зусилля заради плідної праці та перемог у майбутньому.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.