images 2

 

26 квітня 2013 року, в місті Мелітополь, відбувся семінар та атестація серед дітей та юніорів (кольорові пояси). Спортивний захід проводився СК «Альбатрос» Запорізького обласного осередку  Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

 

 

Хлопці та дівчата  проходили тестування зі знання базової техніки Таеквон-до; термінології Таеквон-до; розбивання предметів (дощок, черепиці); спецтехніка - розбивання предметів в стрибку; спарринг.

mel 10

Атестаційну комісію очолював тренер Запорізького обласного осередку ВСТ Віктор Леонідович Бунчук, ІV-дан. Перед спортсменами постало нелегке завдання, вони з усіх сил намагалися виконати технічні вправи якомога точніше до атестаційних вимог, тм самим довести тренеру і своїм батькам, що годинни занять на даянгу не пройшли даремно.

mel 11

mel 12

Для багатьох учнів ця атестація стала першою. Присутні в залі батьки напружено, затамувавши подих, чекали кожного виступу, а спортсмени, які чекали своєї черги, уважно слідкували за всім, що відбувається. Пошепки обговорювали помилки, допущені їх товаришами та вітали з вдалим виконанням вправ.

mel 15

Тренер Віктор Бунчук в залишився задоволений рівнем підготовленості спортсменів та результатами  атестації.

-Всі учні, я один, продемонстрували справжнє прагнення до оволодіння бойовим мистецтвом Таеквон-до, бажання розвиватись та досягати більш високих результатів - зазначив Віктор Леонідович.

mel 13

 

Всі таеквондисти змогли успішно виконати екзаменаційні вимоги і отримали заслужені кольорові пояси.

Ф.И.О

Куп

Номер

   сертификата

1.     

Танасов Антон

2-1

211/13

2.     

Николаев Александр

2-1

212/13

3.     

Чеченко Илья

2-1

213/13

4.     

Игнатенко Ева

6-4

214/13

5.     

Лабинцев Андрей

6-4

215/13

6.     

Захаров Артем

10-8

216/13

7.     

Казистов Лев

10-8

217/13

8.     

Мария Шовкопляс

10-8

218/13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріал підготувала: власний кореспондент Ганна Костенко 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.