logo ChanHyn          GTFLogosmall           vstlogo

 

         10 грудня 2016 року, в місті Києві, відбулась історична подія для  українського таеквон-до. В урочистій обстановці було підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю в таеквон-до між Всеукраїнським Союзом Таеквон-До, Глобальною Федерацією Таеквон-До України та Федерацією Чан Хун Таеквондо (ІТФ).

    Ініціатором об'єднання зусиль у справі розвитку таеквон-до став Всеукраїнський Союз Таеквон-До. Метою підписаного Меморандуму є офіційне закріплення домовленостей про співпрацю між організаціями, які популяризують таеквон-до в Україні, зміцнення дружніх стосунків, обмін досвідом та пропаганда здорововго способу життя серед дітей, молоді та дорослих. Співпраця передбачає участь спортсменів і тренерів організацій у спортивних заходах, які проводяться в Україні та за її межами. 

 pr5

На фото з ліва на право: президент ГТФ Сергій Мельник, віце-президент ГТФ Валерій Бойко, президент ВСТ Валентин Зорба, віце-президент Федерації Чан Хун Таеквондо (ІТФ) Ігор Семейніков, віце-президент ВСТ Олег Соловей

 

     "Вважаю, що сьогодні відбулась знакова подія в українському таеквон-до. Вперше три організації домовились спільно розвивати цей дивовижний вид спорту, розвивати справжнє таеквон-до, далеке від міжусобної боротьби, задоволення власних амбіцій і матеріальної користі. Коли йдеться про долю наших дітей і майбутнє України, лише об’єднання зусиль є запорукою успіху. Ми завжди готові до співпраці" - зазначив президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба.

     "Наша співпраця сприятиме підвищенню майстерності в таеквон-до та його популяризації серед населення - зазначив президент Глобальної Федерації Таеквон-До Сергій Мельник. Проведення спільних змагань, семінарів та інших массових заходів сприятиме обміну досвідом в таеквон-до та спортивній конкуренції між таеквондистами" - зауважив Сергій Мельник.

     "Підписання меморандуму про співпрацю є першим реальним кроком у нашій спільній справі - залучення дітей та молоді до здорового способу життя  - зазначив президент Федерації Чан Хун Таеквондо (ІТФ) Сергій Дилигул. На сьогодні колективи наших організацій об'єднують кваліфікованих і працьовитих тренерів, розвинутих як фізично так і духовно. Впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо на багато більше" - додав Сергій Дилигул.  

DSC 0344  pidp

          На фото: Валентин Зорба та Сергій Дилигул                                                     На фото: підписання меморандуму

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.