афіша

 

     10-11 вересня 2016 року, в місті Осло, Норвегія, відбувся 26-й Міжнародний суддівський семінар в якому взяли участь 140 учасників. Семінар проводили Майстер Кац (Аргентина), Mайстер Оттесен (Канада), Майстер Кус ван ден Хойвель (Нідерланди), Майстер Вонес та Майстер Вуаль (Німеччина). Почесним гостем семінару став Гран-майстер Вім Босс. Україну на цьому заході представила голова Суддівського корпусу ВСТ Ірина Кузнецова.

 

 

 

 

     "Програма семінару була інформативно насиченою, організатори намагались вкластися у два дні, тому тривалість занять в суботу склала 10 годин, а у неділю 5 годин - зазначила Ірина Кузнецова. - Я отримала багато нової і корисної інформації, яку найближчим часом  доведу до відома суддів ВСТ. Крім цього, цей семінар став кваліфікаційним для суддів, які судитимуть на Кубку світу-2016 та Чемпіонаті світу-2017. - Маючи досвід участі у подібних семінарах хочу відмітити, що міжнародний семінар пройшов на дуже високому організаційному та навчально-методичному рівні. На семінарі царювала дружня атмосфера, учасники обмінювались власним досвідом та досягненнями, ділилися своїм баченням щодо подальшого удосконалення нормативної бази у суддівстві. Під час семінару присутніх ознайомили з роботою іноваційних технічних засобів, які забезпечують якісне та об'єктивне суддівство" - додала І. Кузнецова. 

загалн фото

                                           На фото: учасники міжнародного суддівського семінару

зал

зал2

фото кузн

                                        На фото: Кузнецова Ірина під час теоретичних занять

фото судді 1

 фото судді 2

                                                        На фото: міжнародна суддівська бригада

        "Наша організація прикладає максимум зусиль, щоб забезпечити участь представників ВСТ у міжнародних семінарах з Таеквон-До, які проводяться Європейською та Міжнародною федераціями - зазначив президент ВСТ В.Зорба. - Таеквон-До розвивається як і будь-яке мистецтво у світі, тому ми прагнемо оволодівати усіма новаціями, які вносяться у цей дивовижний вид спорту. Я впевнений, що на сьогодні наші тренери володіють кваліфікованими знаннями, які забезпечать позитивний результат у виховному процесі та спорті вищіх досягнень" - зазначив В.Зорба.

Матеріал підготовлено: власний кореспондент ВСТ Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.