423479044 1762100887628787 2957423208884479818 n

ㅤУкраїнські таеквондисти срібні призери найпрестижнішого Міжнародного турніру!!!

ㅤ17 січня в місті Хельмонд, Королівство Нідерландів, відбувся Міжнародний турнір з таеквон-До ㅤ"OPEN DUTCH-2024»", який зібрав 700 учасників, 108 клубів з 21 країни світу.

Україну на змаганнях представили 77 спортсмен з 9 клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До (Дніпропетровська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Черкаська області та місто Київ).

60 медалей (19 золотих, 23 срібних та 18 бронзових) такий результат участі наших таеквондистів на міжнародному турнірі гарантував Україні 2-е загальнокомандне місце серед 21 країни світу. Першими стали господарі турніру Нідерланди, третіми - спортсмени з Ірландії.

За кількістю здобутих медалей перше місце серед 108 клубів світу зайняли вихованці Івано Франківської ДЮСШ №1 (СК«SoloveyTeam» ) під керівництвом Олега та Катерини Соловей - 20 медалей (9 золотих, 9 срібних та 2 бронзові),  другим став клуб «Taekwon-Do IN NAE DO KWAN» (Нідерланди), третім - клуб «BARADA» (Словенія).

photo 5314447323977341005 y

photo 5314447323977341013 y

Трійка лідерів серед українських клубів за кількістю здобутих медалей «OPENDUTCH-2024»:

І - СК " SoloveyTeam", м. Івано-Франківськ;

ІІ - СК "Тоp Тeam", м. Черкаси.

ІІІ - СК "Maximus Team»», м. Київ.

423692564 1762100844295458 1628819240655157771 n

Успішно виступили члени національної збірної команди України, які вибороли наступні медалі «Open Dutch-2024»:

Крисевич Поліна, формальні вправи серед юніорок;

Гламаздін Євгеній, спаринг серед юніорів.

423692370 1762100824295460 2775925469757224118 n

Наші спортсмени продемонстрували відмінний результат, участь у змаганнях стала черговим етапом підготовки до Чемпіонату Європи-2024, який в квітні відбудеться в м. Люблін, Польща.

Дякуємо нашим тренерам і спортсменам за яскравий виступ і впевнену Перемогу!!

Дякуємо команді Міністерства молоді та спорту України за можливість представляти України на міжнародній спортивні арені!!!

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.