В період 10-11 жовтня відбувся спаринг семінар який проводила багато разова чемпіонка світу і Европи, заслужений майстер спорту Украіни Катерина Соловей, їй асистувала Вікторія Соколовська.

 
      В період 10-11 жовтня відбувся спаринг семінар який проводила багато разова                   чемпіонка світу і Европи, заслужений     майстер спорту Украіни Катерина Соловей, їй        асистувала Вікторія Соколовська.

 

 

 

 

 

Наша легендарна спортсменка Катя Соловей провела майстер клас в Лондоні.
Це вже другий семінар Каті в Англіі, минулого року вона з Вікторією провела такий самий майстер клас і він був на стільки успішний що організатори, а саме Федерація Таеквон-До Великобританіі вирішили запросити наших дівчат знову, цього року в семінарі прийняли участь близько двухсотень таеквондистів з Англіі, Іспаніі і Болгаріі.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.