изображение viber 2021 01 07 16 08 23

        Дорогі друзі!

   Минає 2020...Рік випробувань, рік невизначеності, рік "короно-паніки"....Це був дуже непростий рік для кожного з нас, для Союзу і для нашої країни. Але, дякувати Богу, ми пройшли ці випробування гідно і впевнено. Варто подякувати 2020 як доброму Вчителю, який багато чому навчив нас. Він навчив нас цінити Життя, радіти живому спілкуванню, цінити один одного, і нарешті думати і піклуватися не лише про себе, а й про тих хто дійсно потребує нашої допомоги.  У 2020 ми стали більш мудрішими, більш серйозними і відповідальними. Життя у 2020 зробило нас "дорослими", навчило нас співчувати і підтримувати один одного в тяжкі хвилини.                                                                                     

     Нажаль, через карантин ми вимушені були двічі відмінити всеукраїнські змагання, також були скасовані міжнародні змагання. Проте, ми освоїли нові способи спілкування, ми успішно адаптувались під реалії сьогодення і не зупинили тренувальний процес. І, нарешті, онлайн-заходи дали можливість усім бажаючим тренерам і спортсменам прийняти участь в міжнародних змаганнях і семінарах, вчитись у Майстрів та Гранд-Майстрів ТКД. Радіємо за наших Тренерів, які успішно склали іспит і отримали чергові звання у ТКД.  Це велике досягнення кожного з Вас і Ваш особистий вклад у розвиток Союзу!! Також 2020 повернув Союзу визнання! І перш за все це визнання Вас, як Майстрів своєї справи, визнання Ваших щоденних зусиль і результатів, Ваших сподівань і жаги до перемоги!!                 

     Від імені Президії хочу подякувати кожному керівнику осередка і кожному Тренеру Союзу за Ваш труд, за терпіння, за віру, за відданість своїй Справі і бажання працювати. Впевнений, що наш Колектив здатний досягнути великих перемог!! Низький уклін Вам!!! Цінуємо кожного з Вас!! Ви молодці!!                                                                                                                                             

     В новому році хочеться побажати Вам здоров'я, сердечного спокою і душевного тепла, любові і добра!! Хай Бог береже Вас і Ваших рідних!! Хай в новому році здійсняться всі Ваші мрії і задуми. Бажаємо в 2021 році отримати кожному з Вас гідні подарунки, на які Ви заслуговуєте!!! Бережіть себе і своїх близьких!! З Новим Роком і Різдвом, Друзі!!

     Президент ВСТ Валентин Зорба

Дорогі друзі! Минає 2020...Рік випробувань, рік невизначеності, рік "короно-паніки"....Це був дуже непростий рік для кожного з нас, для Союзу і для нашої країни. Але, дякувати Богу, ми пройшли ці випробування гідно і впевнено. Варто подякувати 2020 як доброму Вчителю, який багато чому навчив нас. Він навчив нас цінити Життя, радіти живому спілкуванню, цінити один одного, і нарешті думати і піклуватися не лише про себе, а й про тих хто дійсно потребує нашої допомоги.  У 2020 ми стали більш мудрішими, більш серйозними і відповідальними. Життя у 2020 зробило нас "дорослими", навчило нас співчувати і підтримувати один одного в тяжкі хвилини.                                                                                      Нажаль, через карантин ми вимушені були двічі відмінити всеукраїнські змагання, також були скасовані міжнародні змагання. Проте, ми освоїли нові способи спілкування, ми успішно адаптувались під реалії сьогодення, і не зупинили тренувальний процес. І нарешті, онлайн-заходи дали можливість усім бажаючим тренерам і спортсменам прийняти участь в міжнародних змаганнях і семінарах, вчитись у Майстрів та Гранд-Майстрів ТКД. Радіємо за наших Тренерів, які успішно склали іспит і отримали чергові звання у ТКД.  Це велике досягнення кожного з Вас і Ваш особистий вклад у розвиток Союзу!! Також 2020 повернув Союзу визнання! І перш за все це визнання Вас, як Майстрів своєї справи, визнання Ваших щоденних зусиль і результатів, Ваших сподівань і жаги до перемоги!!                                                                                                                  Від імені Президії хочу подякувати кожному керівнику осередка і кожному Тренеру Союзу за Ваш труд, за терпіння, за віру, за відданість своїй Справі і бажанню працювати. Впевнений, що наш Колектив здатний досягнути великих перемог!! Низький уклін Вам!!! Цінуємо кожного з Вас!! Ви молодці!!                                                                                                                                             В новому році хочеться побажати Вам здоров'я, сердечного спокою і душевного тепла, любові і добра!! Хай Бог береже Вас і Ваших рідних!! Хай в новому році здійсняться всі Ваші мрії і задуми. Бажаємо в 2021 отримати кожному з Вас гідних подарунків на які Ви заслуговуєте!!! Бережіть себе і своїх близьких!! З наступаючим Новим Роком, Друзі!!

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.