Прапор

 

До дня державного прапору України і 29-ї річниці незалежності України тренери та спортсмени Всеукраїнського Союзу Таеквон-До здійснили похід на гору Близниця, 1 883 м (Закарпатська область) та підняли там прапор України. 

Наш прапор - це символ боротьби, перемоги та любові до України. Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає всіх громадян України з Днем незалежності України. Нехай це свято додасть Вам наснаги, творчих і спортивних здобутків в ім'я процвітання нашої незалежної держави!

.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Навігація

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.