3

 

 

8 грудня в м. Києві пройшли змагання серед юних таеквондистів у віці від 4 до 12 років. Організаторами турніру виступили СК "True Way Taekwon-Do Club" та СК "Макс Спорт"

 

 

 

 

 

Турнір зібрав 120 учасників з спортивних клубів Київського міського осередку ВСТ: СК "True Way Taekwon-Do Club", СК "Макс Спорт", СК "Eagles Team", СК "Romanenko Teаm" та СК "Tarasenko Team". Діти змагались в чотирьох видах програми: спаринг, битва паличками, естафета з елементами Таеквон-До та удари руками і ногами на швидкість. Для наймолодших це був перший досвід змагань, для старших - розминка перед Міжнародними змаганнями "Різдвяний Кубок Білорусії", що буде проходити 14-15 грудня в м. Мінськ.

 1

2

4

 

5

6

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.