FullSizeRender3 min

 

 

 

6 травня в м. Києві пройшов турнір Новачок. В змаганнях взяли участь близко 80 спортсменів віком від 4 до 10 років, що представляли спортивні клуби Київського міського осередку ВСТ: СК "True Way", СК "Maks Sport" та СК "Eagles Team".

 

Наймолодші спортсмени (4-5 років) спробували свої можливості на смузі перешкод і в швидкісному набиванні. А спортсмени віком від 6 років і старше робили свої перші кроки в спарингу і також проходили випробування на смузі перешкод.  Всі учасники були поділені на групи, де кожен зміг отримати свою першу медаль.

IMG c7bdde6a4f787bc2341252671946e06e V min

FullSizeRender10 min

FullSizeRender9 min

IMG 3786 min

FullSizeRender3 min

 

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.