IMG 5501 min

 

 

На початку червня на спортивній базі Всеукраїнського Союзу Таеквон-До в Карпатах відбулися Навчально-тренувальні збори з Таеквон-До та оздоровчий табір для дітей.

 

В таборі прийняли участь близько 100 таеквондистів з Харкова, Одеси, Кропивницького і Івано-Франківська. Тренування відбувались під керівництвом високо-кваліфікованих інструкторів: майстра Олега Петровського, 7 дан (м. Харків), заслуженого тренера України Олега Соловей, 6 дан та заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, 4 дан.

Тренування були поділені на спортивий спаринг і формальні вправи. Тренування з спортивного спарингу проводили головний тренер збірної команди України Олег Соловей і тренер жіночої збірної команди України Катерина Соловей. Також в рамках табору, з метою підвищення рівня в формальних вправах, майстер Олег Петровський провів технічний семінар.

Дані навчально-тренувальні збори були проведені в рамках підготовки до Кубку Європи з Таеквон-До, що відбудеться наприкінці жовтня в Румунії.

IMG 6901 min

IMG 5501 min

IMG 9547 min

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.