logo new12  

 

З 1 по 10 серпня 2013 року в с. Миколаївка Автономної Республіки Крим, на спортивної базі «Авангард», відбулись навчально-тренувальні збори таеквондистів ВСТ. Це був перший етап підготовки до Чемпіонату Світу з Таеквон-До, який відбудеться у жовтні цього року в місті Бенідорм, Іспанія .

 

У НТЗ прийняли участь 48 спортсменів з: Києва, АР Крим, Харкова, Івано-Франківська, Кіровограда, Львова та Ужгорода. Крім цього на узбережжя чорного моря завітали таеквондисти з Росії та Ірландії.

Робоча програм складалась з трьох тренувань на день по 6 годин. Тренування проводив головний тренер збірної команди України, заслужений тренер України Олег Соловей (5-дан). Серед учасників слід відмітити декілька титулованих спортсменів, а саме: чемпіонку світу, 9-разову чемпіонку Європи, 2-разову переможницю Кубків світу та Європи Катерину Соловей (м. Івано-Франківськ), чемпіона Європи Дмитра Безверхого (м. Київ), чемпіона Європи Івана Грищук (м.Івано-Франківськ), чемпіона Європи Анатолія Коробко (м. Кіровоград), чемпіона Європи та срібного призера Кубку світу Дзвениславу Токареву (м. Івано-Франківськ), срібного призера Кубку світу Никиту Орлова (м. Київ), переможця Кубку світу, чемпіона Європи Романа Кудашова (Росія), переможця Кубку світу Ростилава Іванчука (Ірландія).

- Збори показали в якій формі перебувають штатні спортсмени збірної. Крім цього, за результатами НТЗ було відібрано декілька новачків - кандидатів до збірної. Взагалі я задоволений станом фізичної та психологічної підготовки спортсменів. Остаточний склад команди буде затверджено після проведення ІІ-го етапу підготовки до ЧС-2013 - зазначив наставник збірної Олег Соловей.

 DSC5688

 DSC5611

 DSC5650

 DSC5651

 DSC5676

 DSC5704

 

 

Матеріал підготували: власний кореспондент Ганна Костенко; фото - Віталій Орлов.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.