comand2   

        Історичний день для українського Таеквон-До! Нащі хлопці другі в світі у командному спарингу! У 1/16 фіналу наша команда перемогла Голандців, в 1/8 фіналу ми впевнено перемогли - Росіян, у 1/4 фіналу - перемогли Словенію, у півфіналі здолали Норвежців,  але  нажаль у в фіналі поступилися чинним чемпіонам світу - Ірландцям.

      "За всю історію українського таеквон-до наші спортсмени жодного разу не отримували призові місця на чемпіонатах світу у командному спарингу - коментує  головний тренер збірної команди Украіни Олег Соловей. - Цього разу ми привезли до Італії "Супер-команду", яку ми готували до цього чемпіонату світу два роки. До фіналу ми без варіантів пройшли усі команди, не залишив їм шансів на перемогу. А у в фіналі ми зустрілися зі збірною Ірландії, де у рівній боротьбі з рахунком 9-8 (по суддям), програли Ірландцям. 

      "Я дякую всім за підтримку, дякую моїй коханій жінці Катерині Соловей за допомогу у підготовці команди, за настрій спортсменів, дякую нашим спортсменам за повну відданість і за супер командний дух!" - сказав Олег Соловей.

     Загальний результат виступу української збірної на чемпіонаті світу в Італії: 2 золоті, 1 срібна і 1 бронзова медалі та 12 загально-командне місце серед 57 команд світу!

comand4

comand3

comandos

Щіро вітаємо наших таеквондистів з історичною перемогою! Ви найсильніша команда у світі Таеквон-До!

Україна вперед!

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.