tour4

     

    27 березня 2016 року в місті Києві відбулась Першість Київського міського осередку ВСТ, в якому прийняли участь 100 таеквондистів з 6-ти київських клубів. Змагання проходили в усіх вікових категоріях, у трьох розділах: туль, спеціальна техніка та спаринг.

 

 

 

  

 1

      "На сьогодні одним із пріоритетних завдань ВСТ є розвиток і популяризація таеквон-до в місті Києві, впровадження клубної системи та розширення мережі секцій. Ми ставимо завдання зробити заняття з таеквон-до більш доступними для усіх верств населення, зокрема для дітей та молоді з малозабезпечених сімей - зазначив президент ВСТ Валентин Зорба. Такі турніри об'єднують усіх не байдужих до майбутнього України. Результати, які демонструють спортсмени є підтвердженням систематичної і кропіткої роботи тренерів та батьків спортсменів. ВСТ є відкритим для співпраці з громадськими організаціями, діяльність яких спрямована на будівництво здорового поколніння українців  - додав Валентин Зорба.

eYZlYNiYx6A

ifI5sQ5t3is

JQbvgVk0c1I

kQhQ0tMf6Ic

sr6LqqlkawA

Xn1p8xngL0c

ZYOncTZCbMw

9 D1D7xFZDo

     "Змагання проводилися з метою відбору спортсменів до складу збірної міста Києва, яка візьме участь у Чемпіонаті ВСТ серед дітей та кадетів  в місті Кіровоград. Цей спортивний захід є стартом для багатьох спортсменів у 2016 році, перш за все це не змагання, а іспит - іспит для самого себе, іспит на витривалість, на перевірку своїх здібностей та майстерності, після сьогоднішніх змагань, кожен з учасників повинен зробити висновки та почати працювати над недоліками та вдосконалювати своє вміння, щоб стати кращим” - зазначив  на урочистому відкритті керівник Київського міського осередку Кичко Артем.

      За результатами змагань трійка лідерів виглядає наступним чином:
1. Максименко Ігор, золото —11, срібло — 13, бронза — 7 (СК “МАКССПОРТ”)
2. Кичко Артем, золото — 8, срібло — 4, бронза — 10 (СК “КИЧКО ТКД КЛУБ”)
3. Свинар Анастасія, золото —7, срібло — 4, бронза — 2 (СК “ТРУ ВЕЙ”)

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.