1

     

   28 лютого 2016 року відбулась першість Харківської області з Таеквон-До. Участь у змаганнях прийняли юнаки 11-12 років, 13-14 років та юніори 15-17 років за трьома видами програм: туль, спарринг та спеціальная техніка.

 

      Метою заходу було сформувати збірну команду Харківської області для участі у Чемпіонаті ВСТ серед дітей, юніорів та дорослих – зазначила голова Харківського обласного осередку ВСТ Ірина Кузнецова. Спортсмени отримали цінний досвід, продемонстрували свої бійцівські якості, характер, волю до перемоги, що було відмічено суддівською колегією, батьками та іншими присутніми – додала Ірина Кузнецова.

2

3

4

5

6

7

1

За матеріалами Харківського обласного осередку ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.