5 500x282

     

     11 березня 2017 р. в м. Києві відбувся V Всеукраїнський семінар з Таеквон-До, який провів один з провідних майстрів Таеквон-До в Європі, гість з Молдови, володар 6 дану Іон Посту.  У семінарі прийняли участь понад 60 інструкторів ВСТ з усієї України, а також тренери та спортсмени Глобальної федерації Таеквон-до.

 

Для підвищення кваліфікації тренерів, що є членами ВСТ, кожного року запрошуються провідні інструктори Європи, справжні майстри Таеквон-До. Так, за час існування Всеукраїнського союзу Таеквон-До Україну відвідали Томаш Барада, 6 дан (Словенія), гранд-майстер Вім Бос, 9 дан (Італія), майстер Юрек Єдут 7 дан (Польша), гранд-майстер Кім Унг Ланг, 9 дан (Німеччина).

Під час проведення семінару тренери та спортсмени успішно пройшли підвищення кваліфікації з технічного і духовного аспекту Корейського бойового мистецтва, а також прослухали лекцію від старшого викладача кафедри теорії і методики фізичного виховання Національного педагогічного універсистету ім. Драгоманова Шегимага Володимира Феліксовича щодо основ фізичного виховання спортсменів.

4 500x375   

2 500x375   

6 500x282   

3 500x375   

1 500x375   

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.